Ogłoszenia parafialne 29.01.2023 r.

* W kościele Chrystusa Króla Codziennie sprawowana jest Eucharystia o godz. 7.00 i o godz. 18.00

* Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.45.

* Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek od godz.17.00.

Szczególnie w czasie ferii zimowych prosimy o modlitwę i adorację za naszych parafian i bliskich,

którzy oddalili się od Boga i Kościoła

* W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca oraz odwiedziny chorych.

* W czwartek Ofiarowanie Pańskie, obchodzimy Dzień Życia Konsekrowanego i błogosławimy gromnice.

* W sobotę Msza Św. wynagradzająca oraz wspólne  rozmyślanie.

Ks. Proboszcz odwiedzi chorych w piątek 10 lutego. Prosimy o przekazanie informacji.

* Okazja do spowiedzi w pierwszy piątek miesiąca od godz. 17.15

Weźmy do serca słowa Pana Jezusa przekazane w książce „In sinu Jesu” - „Jestem żywy w Sakramencie Mojej Miłości. Działam z Bożą mocą w każdym momencie, dokonując z ołtarza tego, czego dokonywałem podczas Mojego pobytu na ziemi…”(str. 215)

Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Serdeczne Bóg naszym Parafianom za dar spotkania, za wspólną modlitwę i serdeczne rozmowy w tak wielu domach i mieszkaniach. Bóg zapłać też za ofiary złożone w czasie wizyty duszpasterskiej, które przeznaczone są na cele

Kurii Diecezjalnej, na potrzeby naszej Parafii oraz dla duszpasterzy. Wielkie Bóg zapłać Parafianom i wszystkim naszym Ofiarodawcom.

Dziękujemy parafianom, którzy pomagają w sprzątaniu naszych kościołów w Dobiegniewie,  w Mierzęcinie, w Chomętowie i Słonowie oraz za troskę o teren przy kościołach.

Zachęcamy bardzo do nabycia i czytania prasy katolickiej, również z myślą o chorych czy poszukujących, którym możemy przekazać przeczytany egzemplarz. W „Gościu” polecamy dodatek o św. Janie Pawle II oraz Patriarcha Cyryl o „szaleńcach i końcu świata”. W „Niedzieli” możemy przeczytać: „Starość nie może być samotna” oraz specjalny dodatek o św. Janie Pawle II. W prasie katolickiej znajdziemy wiele ciekawych artykułów o życiu Kościoła Powszechnego i w naszej diecezji.

Módlmy się za nasze rodziny i szkoły, o święte powołania do małżeństwa, kapłaństwa i życia konsekrowanego. W intencji pokoju i za Ojczyznę odmawiajmy Różaniec i Koronkę do Bożego Miłosierdzia!

29 stycznia 2023