08 maja 2021
Początek maja to czas, w którym tradycyjnie służba liturgiczna naszej diecezji pielgrzymowała do Paradyża na swoje doroczne spotkanie. Z racji pandemii w tym roku nie jest możliwe zorganizowanie tej pielgrzymki.
25 kwietnia 2021
Bóg powołuje każdego człowieka do świętości. Jest to podstawowe powołanie każdego z nas. Świętość, jak nauczał Jan Paweł II w Orędziu na XXXIX Światowy Dzień Modlitw o Powołania, polega na
20 kwietnia 2021
Przeżywamy czas Tygodnia Biblijnego - moment szczególnego zagłębienia się w teksty Pisma Świętego oraz rozważania jego treści. W tym wyjątkowym czasie chciejmy zbliżyć się do Najświętszego Serca Jezusa, odpowiedzieć na