Nasze kościoły z racji wieku wymagają wielu remontów. Staramy się jak możemy, żeby wykonywać wszystkie niezbędne prace na bieżąco, jednak często napotykamy po drodze wiele problemów natury materialnej. Jeśli chcesz i możesz pomóc, to bardzo prosimy o pomoc w podejmowanych pracach albo o ofiary na ten cel  - przekazane osobiście, w kopercie na tacę lub wpłacając na konto parafialne. Bóg zapłać wszystkim, którzy już pomogli!

A poniżej przedstawiamy wykonane już prace modernizacyjne w świątyniach na terenie naszej parafii!

15 stycznia 2021
WYKONYWANE PRACE: - Odnowienie wnętrza kościoła - ściany oraz sufity, - Wykonano kapitalny remont zakrystii, - Modernizacja instalacji elektrycznej, - W ostatnim czasie wykonano witraże do zakrystii - Bóg zapłać
14 stycznia 2021
WYKONYWANE PRACE: - Wymiana dachu. - Wymiana okien z witrażami. - Wycięcie drzewa przy kościółku i prześwietlenie dwóch lip przed kościołem. - Wymiana instalacji elektrycznej. - Wymiana podłogi na poddaszu.
13 stycznia 2021
Wykonane prace: - Remont wnętrza kościoła. - Odnowienie ścian oraz sufitów. - Prace konserwatorskie. - Remont posadzki kościoła. - Nowy żyrandol. - Nowa droga krzyżowa w formie ikon napisanych przez
12 stycznia 2021
Wykonane prace: - Montaż krzyża i puszki na wieży kościoła. - Remont wieży kościoła. - Wymiana dachu. - Remont wnętrza kościoła. - Odnawianie ścian.
11 stycznia 2021
Wykonane prace: - Wymiana schodów prowadzących do kościoła. - Wymiana balustrady chóru. - Renowacja witraży. - Renowacja organów. - Remont ścian i sufitów

Remonty naszych kościołów

Parafia pw. św. Józefa