Ogłoszenia parafialne 28.01.2023 r.

* Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz.17.00

* We wtorek Litania do św. Józefa a w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz.17.50

* W piątek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego. Msza Św. rano o godz. 7.30 i wieczorem o godz. 18.00.

W Polsce to święto kończy okres śpiewania kolęd.

* W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca oraz odwiedziny chorych.

Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17.15

* W pierwszą sobotę miesiąca Różaniec o godz. 17.30, Msza Św. wynagradzająca i rozmyślanie.

* Za tydzień zmiana tajemnic i spotkanie dla  Żywego Różańca  po Mszy  Św. o godz. 11.30

Obojętność oraz wszelkie zniewagi Boga i Niepokalanego Serca Matki Bożej w Polsce i w świecie wynagradzajmy naszą codzienną modlitwą, regularną spowiedzią, pobożnym i częstym przyjmowaniem Komunii Świętej oraz Adoracją Najświętszego Sakramentu.

Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Wielkie Bóg zapłać za serdeczne przyjęcie i wspólną modlitwę oraz za złożone ofiary, które przeznaczone są na potrzeby diecezji i naszej parafii.

W przyszłą niedzielę, po Mszy Św. wieczornej błogosławieństwo kolędowe dla parafian którzy nie mogli być w czasie wspólnej modlitwy w swoim domu.

Bóg zapłać Parafianom i innym Ofiarodawcom, którzy regularnie wspierają naszą parafię, również wpłacając ofiary na konto parafialne 64 1240 3637 1111 0010 1485 5255

Wszystkich Ofiarodawców zawierzamy św. Józefowi.

Dziękujemy też wszystkim, którzy składają ofiary i pomagają w sprzątaniu powierzonych nam świątyń.

Wszystkich zawierzamy św. Józefowi.

Bardzo zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu wiele miejsca poświęcone „kolędzie”.

W  „Niedzieli” „ Jak nie dać się złowić złemu?” oraz „Twarz mówi prawdę”.

W „Gościu” polecamy artykuł: Czy w polskich szkołach katecheza przetrwa?” oraz o prześladowaniach chrześcijan w świecie. W każdym numerze „Gościa” i „Niedzieli” znajdziemy też informacje z życia naszej diecezji.

27 stycznia 2024