Ogłoszenia parafialne 27.12. 2020

* Z racji Mszy Św. na zakończenie roku Adoracji w czwartek od godz. 17.00 nie będzie,

ale już dzisiaj zróbmy postanowienie na nowy rok - częstej, cotygodniowej adoracji Najśw. Sakrament.

* W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny chorych na indywidualną prośbę.

* W Pierwszą Sobotę Miesiąca Różaniec o godz. 17.30, Msza Św. wynagradzająca i rozmyślanie.

* Za tydzień zmiana tajemnic Żywego Różańca i spotkanie dla  Żywego Różańca  po Mszy  Św. o godz. 11.30

W czwartek 31 stycznia wspomnienie św. Sylwestra. O godz. 17.00 gromadzimy się na Mszy Św. w czasie której Bogu podziękujemy za mijający rok i poprosimy o błogosławieństwo na następny.

Po Mszy Św. Nabożeństwo na zakończenie Starego Roku. Zapraszamy do modlitwy.

W piątek Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i Światowy Dzień Modlitw o Pokój.

Jest to święto nakazane. Msze Św. jak w każdą niedzielę.

O tegorocznej wizycie duszpasterskiej, zwanej „kolędą”, poinformujemy w najbliższą niedzielę.

Serdeczne Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom. Dziękujemy bardzo za ofiary złożone w czasie świąt na zbiórki diecezjalne i ogólnopolskie oraz na potrzeby naszej parafii, również za składane w kopertach za otrzymany opłatek. Bóg zapłać też Rodzinom i Parafianom, którzy składaną ofiarą troszczą się o sprzątanie i dekorowanie naszych kościołów.

Módlmy się w intencji naszej parafii, za rodziny i szkoły, o święte powołania do małżeństwa, kapłaństwa i życia konsekrowanego. W intencji pokoju i za Ojczyznę odmawiajmy codziennie Różaniec i Koronkę do Bożego Miłosierdzia!

Modlitwa z naszymi  Biskupami: „Módlmy się do Boga za wszystkich dotkniętych obecną epidemią na świecie, w naszym kraju i diecezji: o pokój wieczny dla zmarłych, zdrowie dla chorych i wsparcie dla ich bliskich, lekarzy i opiekunów oraz o mądrość dla rządzących i roztropność dla obywateli.

www.parafiadobiegniew.pl

27 grudnia 2020