Ogłoszenia Parafialne 27.06.2022 r.

* W Dobiegniewie każdego dnia jest sprawowana Msza Święta o godz. 7.30 i 18.00

* Nabożeństwo Czerwcowe dzisiaj o godz. 17.30, w tygodniu po Mszy Św. wieczornej

* Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy o godz. 17.50

* Litania a do św. Józefa, Patrona naszej parafii, we wtorek przed Mszą Św. wieczorną.

* W środę Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Taca w tym dniu przeznaczona jest na Świętopietrze.

* Za tydzień zmiana tajemnic i spotkanie dla Żywego Różańca po Mszy Św. o godz. 11.30

* W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca oraz odwiedziny Chorych - spowiedź od g. 17.15

* W Pierwszą Sobotę Miesiąca o godz. 17.30 Różaniec, Msza Św. wynagradzająca oraz rozmyślanie.

Rodzicom, Nauczycielom, Katechetom, Uczennicom i Uczniom z wszystkich szkół życzymy dobrego radosnego wypoczynku.

W czasie wakacji zapraszamy dzieci i młodzież z rodzicami do uczestnictwa we Mszy Św.- nie tylko w niedzielę. Szczególnie zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu w czwartki od godz. 17.00. Pamiętajmy też o codziennej modlitwie rano i wieczorem i o Różańcu z Matką Bożą. Gdziekolwiek będziemy spędzać wakacje czy urlopy zaplanujmy czas na Mszę Św. oraz nawiedzenie sanktuariów, kościołów i innych miejsc świętych.

Wielkie Bóg zapłać Parafianom za składane ofiary na potrzeby naszej parafii.

Można też wesprzeć parafię wpłacając na konto parafialne  64 1240 3637 1111 0010 1485 5255

Bóg zapłać Wszystkim, którzy składają ofiary i pomagają w sprzątaniu naszych kościołów.

Dziękujemy też Wszystkim, którzy również w kościołach filialnych dbają o piękny i godny wystrój naszych świątyń i terenu wokół kościołów.

Wielkie Bóg zapłać wszystkim parafianom, młodzieży i dzieciom, którzy uczestniczyli w oktawie Bożego Ciała. Szczególne podziękowanie dla dziewczynek sypiących kwiaty. Wielkie Bóg zapłać rodzicom i wszystkim, którzy przygotowali dzieci i uczestniczyli w procesji Bożego Ciała i w oktawie.

Zachęcamy bardzo do nabycia i czytania prasy katolickiej, również z myślą o chorych czy poszukujących, którym możemy przekazać przeczytany egzemplarz.

W „Niedzieli”(cena 8 zł) –„Nie ma większego sukcesu niż Dobra Rodzina” oraz „Jakie czasy tacy księża”        W ”Gościu” (cena 8 zł) przeczytamy miedzy innymi - jakiego duszpasterza potrzebują dzisiaj polskie rodziny oraz o przekazywaniu wiary w rodzinie. W nowym „Miłujcie się” - Cud nad Wisłą w 1920 r. ocalił nie tylko Polskę ale całą Europę - oraz o Listach Alicji Lenczewskiej do przyjaciółki.  W polecanej prasie znajdziemy też wiele wartościowych artykułów o Kościele, świecie, Ojczyźnie i naszej diecezji.

26 czerwca 2022