Ogłoszenia parafialne 26.12.2021 r.

* W czwartek 30.12 od godz. 17.00 ostatnia w tym roku Adoracja Najświętszego Sakramentu
  Na początek nowego roku zróbmy postanowienie – częstej, może cotygodniowej adoracji.
* W Pierwszą Sobotę Miesiąca Różaniec o godz. 17.30, Msza Św. wynagradzająca i rozmyślanie.
* Za tydzień zmiana tajemnic Żywego Różańca i spotkanie dla  Żywego Różańca  po Mszy  Św. o 11.30

W piątek 31 stycznia wspomnienie św. Sylwestra. O godz. 18.00 gromadzimy się na Mszy Św. w czasie której Bogu podziękujemy za mijający rok i poprosimy o błogosławieństwo na następny. Po Mszy Św. Nabożeństwo na zakończenie Starego Roku. Zapraszamy do modlitwy.

W sobotę w Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i Światowy Dzień Modlitw o Pokój.  Jest to święto nakazane. Msze Św. jak w każdą niedzielę.

Dziękujemy bardzo za ofiary opłatkowe oraz ofiary na prace konserwatorskie, sprzątanie kościołów i wszelkie potrzeby naszej parafii.

Bóg zapłać za ofiary złożone w czasie świąt na zbiórki diecezjalne i ogólnopolskie, które przekazaliśmy.

Modlimy się za wszystkich Parafian, zwłaszcza za chorych i cierpiących.

Prośmy też Miłosiernego Boga, aby zachował nas „od powietrza, głodu, ognia i wojny”

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej, również z myślą o chorych czy poszukujących, którym
możemy przekazać przeczytany egzemplarz.

Najlepsze życzenia składamy  jubilatom i solenizantom tego tygodnia.

W intencji pokoju i za Ojczyznę odmawiajmy codziennie Różaniec i Koronkę do Bożego Miłosierdzia!

Modlitwa z naszymi  Biskupami: „Módlmy się do Boga za wszystkich dotkniętych obecną epidemią na świecie, w naszym kraju i diecezji: o pokój wieczny dla zmarłych, zdrowie dla chorych i wsparcie dla ich bliskich, lekarzy i opiekunów oraz o mądrość dla rządzących i roztropność dla obywateli.

25 grudnia 2021