transmisja

online

Parafia pw. św. 

Józefa w Dobiegniewie

Ogłoszenia parafialne 25.12. 2020

Uroczystość Narodzenia Pańskiego

 

Jutro w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia wspominamy św. Szczepana – Pierwszego męczennika. 

Po Mszach Św. zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.

 

W niedzielę 27 grudnia  obchodzimy święto Świętej Rodziny, Jezusa Maryi i Józefa.

Po każdej Mszy Świętej  szczególna modlitwa za nasze rodziny. Serdecznie zapraszamy.

Będziemy prosili Boga przez wstawiennictwo św. Józefa również za wdowy i wdowców, oraz za rodziny niesakramentalne. Dla naszych Parafian i Bliskich, którzy odeszli do Pana - o radość nieba..

 

O tegorocznej wizycie duszpasterskiej, zwanej „kolędą”, poinformujemy w najbliższą niedzielę.

 

Serdeczne Bóg zapłać wszystkim parafianom i gościom, którzy przyczynili się do uroczystego świętowania Narodzenia Pańskiego w naszej parafii. Szczególne podziękowanie dla kapłanów –

ks. Arkadiuszowi i ks. Gerardowi. Dziękujemy Zakrystianom, Szafarzom, Lektorom, Ministrantom, oraz Wszystkim, którzy budowali szopki oraz ustawiali i dekorowali choinki w naszych kościołach. Szczególne podziękowanie za zbudowanie szopki betlejemskiej w kościele pw. Chrystusa Króla. Bóg zapłać naszemu Chórowi i Organistom, oraz prowadzącym śpiew w Mierzęcinie, Chomętowie, Słonowie i Dobiegniewie.

 

Szczególnie w tym tak bardzo trudnym roku - wielkie Bóg zapłać Wszystkim naszym Ofiarodawcom, ofiarodawcom choinek do naszych kościołów oraz tym, którzy je przywieźli. Dziękujemy za kwiaty i stroiki oraz  wszystkim, którzy dekorowali i sprzątali nasze kościoły. Serdeczne Bóg zapłać Ofiarodawcom za nową piękną szopkę betlejemska do kościoła w Mierzęcinie.

 

Dziękujemy bardzo za ofiary opłatkowe oraz ofiary na prace konserwatorskie, sprzątanie kościołów i wszelkie potrzeby naszej parafii. Dziękujemy też  za podzielenie się stołem świątecznym.

Bóg zapłać Wszystkim, którzy osobiście albo przez świąteczną kartkę czy przez SMS-a - złożyli nam życzenia. Wszystkim za wszelkie dobro serdeczne Bóg zapłać!

Prosimy też pokornie naszego Pana Jezusa Nowonarodzonego, Matkę Najświętszą, św. Józefa w roku Jego szczególnej łaski, Wszystkich Aniołów i Świętych o pokój na ziemi i w Ojczyźnie naszej oraz o ustanie epidemii!

 

Kochani Parafianie, drodzy Goście - z wielką wdzięcznością za tak wiele dobra –

Na te świąteczne dni składamy Wam najserdeczniejsze życzenia.

Błogosławieństwo, łaskę i radość tej Najświętszej Eucharystii zanieśmy do Naszych Domów i Przyjaciół. Wszystkim życzymy błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego!

25 grudnia 2020

Projekt & wykonanie: Krzysztof Polanowski

Parafia Dobiegniew © 2024

Autorzy zdjęć użytych na stronie: Klaudia Ajryś,

Jakub Sawicki, Marcin Południewski

Wyszukaj na stronie:

Parafia pw. św. Józefa w Dobiegniewie

ul. Staszica 6

66-520 Dobiegniew

tel.: 95 761 10 11