Ogłoszenia parafialne 15.01.2023 r.

* W kościele Chrystusa Króla Codziennie sprawowana jest Eucharystia o godz. 7.00 i o godz. 18.00

* Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.45.

* Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz.17.00

Trwa wizyta duszpasterska w naszej parafii.

Plan na ten tydzień znajduje się w gablotce przy wyjściu z kościoła i na parafialnej stronie internetowej.

Osoby, które jeszcze nie złożyły informacji o pragnieniu modlitwy kolędowej w domu czy mieszkaniu mogą zgłosić „kolędę uzupełniającą” wypełniając ten sam formularz deklaracji z podaniem numerem telefonu. Termin uzupełniający będzie podany.

Serdeczne Bóg zapłać za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na tzw. „cichą  tacę”, które są przeznaczone na prace remontowe i konserwatorskie. W całej parafii zebraliśmy  10835 zł. W kościele pw. Chrystusa Króla i św. Józefa - 4980 zł, w Mierzęcinie - 315 zł, Chomętowie - 560 zł,

w Słonowie - 580 zł. oraz ofiary indywidualne - 4400 zł.

Bóg zapłać też Parafianom i innym Ofiarodawcom, którzy przekazali ofiary indywidualnie, w kopertach oraz wpłacili na konto parafialne 64 1240 3637 1111 0010 1485 5255.

W grudniu na konto wpłynęło 1800 zł.

Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy składają ofiary i pomagają w sprzątaniu naszych kościołów i terenu przy kościołach.

Zachęcamy bardzo do nabycia i czytania prasy katolickiej, również z myślą o chorych czy poszukujących, którym możemy przekazać przeczytany egzemplarz. Jak zwykle w „Gościu” i „Niedzieli” znajdziemy wiele ciekawych artykułów o Kościele, świecie i Ojczyźnie i naszej diecezji. W „Gościu” polecamy artykuł: „Jak umierali Papieże” oraz „Ostatnia droga Benedykta XVI”. W „Niedzieli” „Jak się modlić by zostać wysłuchanym” oraz dodatek „Bliżej życia”

Módlmy się za nasze rodziny i szkoły, o święte powołania do małżeństwa, kapłaństwa i życia konsekrowanego. W intencji pokoju i za Ojczyznę odmawiajmy Różaniec i Koronkę do Bożego Miłosierdzia!

14 stycznia 2023