Ogłoszenia parafialne 12.11.2023 r.

* Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę i litania do św. Józefa we wtorek o godz.17.50

* Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartki od godz. 17.00

* Zwykle okazja do spowiedzi przed Maszą Świętą oraz w czwartki w czasie czwartkowej adoracji.

* Zachęcamy i prosimy o uczestnictwo we Mszy Św. porannej w kościele Chrystusa Króla o godz. 7.30 a w kościołach filialnych w tygodniu o godz. 19.00.

*W poniedziałek 13 listopada święto Pierwszych Męczenników Polski – Patronów naszej diecezji

*Do końca miesiąca modlitwa za wszystkich polecanych w wypominkach o godz. 17.45.

Dzisiaj 12 listopada zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

Serdeczne Bóg zapłać za składane ofiary na potrzeby naszej parafii. Dzisiaj, w drugą niedzielę miesiąca, prosimy o szczególną ofiarę na tzw. „cichą tacę” Módlmy się z wdzięcznością za wszystkich Ofiarodawców naszej parafii.

Dziękujemy też wszystkim, którzy pomagają w sprzątaniu naszych kościołów i terenu przy kościołach.

Zachęcamy bardzo do nabycia i czytania prasy katolickiej, również z myślą o chorych czy poszukujących, którym możemy przekazać przeczytany egzemplarz. W tym tygodniu w „Gościu”(cena 10 zł) –„ Kim są duchowi opiekunowie Rzeczypospolitej i po co ich mamy” oraz Kardynał Ryś o Synodzie.

W „Niedzieli” (cena 10 zł) – „Rozwodnicy w Kościele – wyjaśnienia o co chodzi papieżowi Franciszkowi.

W „Gościu” i „Niedzieli” znajdziemy też dodatki z informacjami o wydarzeniach z naszej diecezji.

11 listopada 2023