transmisja

online

Parafia pw. św. 

Józefa w Dobiegniewie

Ogłoszenia parafialne 07.02.2021

* Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00

* Adoracja Najświętszego Sakramentu  w czwartek od godz.17.00

* Okazja do spowiedzi przed Mszą Św. i w czasie Adoracji.

* W Roku św. Józefa w  każdy wtorek przed Mszą Św. wieczorną modlimy się Litanią do św. Józefa.

 

W czwartek 11 lutego wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Kościół w tym dniu obchodzi Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy wszystkich chorych i ich bliskich na Mszę Św. o godz. 18.00. Po Mszy św. specjalne błogosławieństwo dla chorych. Błogosławieństwo dla chorych będzie można przyjąć też po Mszach Świętych w przyszłą niedzielę w Dobiegniewie i w kościołach filialnych.

Ks. Biskup Tadeusz Lityński zaprasza do duchowego udziału w Eucharystii w intencji Chorych z Sanktuarium Matki Bożej Rokitniańskiej - transmitowanej 11.02 o godz. 17.30 przez TVP3 Gorzów.

Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy odprawili nabożeństwo kolędowe w swoich domach i mieszkaniach, uczestniczyli w liturgii w kościele oraz przekazali informację o odbytej kolędzie i ofiarę na potrzeby diecezjalne i parafialne.

Parafian, którzy z jakiś powodów jeszcze nie modlili się w swoich domach zachęcamy, aby to uczynić w najbliższym czasie. Prosimy też o przekazanie informacje o odbytej w domu czy mieszkaniu  modlitwie kolędowej.

Przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy prosimy wziąć do domu książkę o św. Józefie. Można ją przekazać swoim bliskim czy znajomym.

W przyszłą, drugą niedzielę miesiąca, bardzo prosimy o szczególną modlitwę i ofiarę na tzw. „cichą tacę”. Wszystkich naszych Ofiarodawców planowane prace i zobowiązania zawierzamy św. Józefowi.

Dziękujemy też naszym Ofiarodawcom, którzy przekazali ofiary indywidualnie, w kopertach oraz wpłacili na konto parafialne  64 1240 3637 1111 0010 1485 5255

Bóg zapłać  też za ofiary i pomoc w sprzątaniu Kościoła pw. Chrystusa Króla i św. Józefa w Dobiegniewie oraz  kościołów filialnych w Mierzęcinie, Chomętowie i Słonowie.

 

Najlepsze życzenia składamy jubilatom i solenizantom tego tygodnia.

Módlmy się w intencji naszej parafii, za rodziny i szkoły, o święte powołania do małżeństwa, kapłaństwa i życia konsekrowanego. W intencji pokoju i za Ojczyznę odmawiajmy codziennie Różaniec i Koronkę do Bożego Miłosierdzia!

 

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej, również z myślą o chorych czy poszukujących, którym możemy przekazać przeczytany egzemplarz.

W tym tygodniu w „Gościu” (cena 6 zł) – „Co mówi do nas Apokalipsa”, Kto jest Panem Życia” oraz „Wyścig państw po szczepionkę” W „Niedzieli” (cena 6 zł) „Dlaczego młodzi są agresywni” , „O bliskości w czasie pandemii” oraz „Jakie warunki stawia Kościół kandydatom do bierzmowania?” W polecanej prasie znajdziemy też wiele wartościowych i ciekawych artykułów o Kościele, świecie, Ojczyźnie i naszej diecezji.

 

Najlepsze życzenia składamy wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia.

Prosimy Boga o obfite błogosławieństwo i zdrowie dla Wszystkich Parafian i Gości.

07 lutego 2021

Projekt & wykonanie: Krzysztof Polanowski

Parafia Dobiegniew © 2024

Autorzy zdjęć użytych na stronie: Klaudia Ajryś,

Jakub Sawicki, Marcin Południewski

Wyszukaj na stronie:

Parafia pw. św. Józefa w Dobiegniewie

ul. Staszica 6

66-520 Dobiegniew

tel.: 95 761 10 11