Schola Parafialna

Koordynator: Joanna Skibińska

Schola Św. Józefa powstała w lipcu 2020 roku w celu upiększania liturgii poprzez muzykę, stworzenia wspólnoty, a przede wszystkim, by służyć Bogu i ludziom. Członkowie spotykają się w każdą sobotę o godzinie 15:00 w salce przy plebanii. Podczas prób ćwiczą przede wszystkim śpiew, grę na gitarze, flecie poprzecznym oraz na keyboardzie, ponadto wybierają listę pieśni na mszę niedzielną. Młodzież chętnie uczestniczy w różnych przedsięwzięciach, śpiewając dla ludzi poza kościołem. Nagrywa również znane już utwory, tworzą swoje improwizacje, a także autorskie utwory. Wszystkich można posłuchać na profilu facebookowym: https://www.facebook.com/Schola-%C5%9Aw-J%C3%B3zefa-w-Dobiegniewie-111714190604587/ Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na próby!