WIELKI CZWARTEK

Ustanowienie sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa

 

Dobiegniew:
Msza Święta Wieczerzy Pańskiej – godz. 18 00
Adoracja  w ciemnicy do godz. 21.30

Adoracja:
19:30  -  20:00  - Przyjaciele Paradyża i Ministranci
20:00  – 20:30  - Akcja Katolicka, Szafarze i Starsi Ministranci
20:30  - 21:00  - Chór Parafialny i Grupa Ojca Pio
21:00  – 21:30  - Mieszkańcy ul.: Staszica, Jedności Robotniczej

 

 

WIELKI PIĄTEK

Dzień Śmierci Pana Jezusa; Obowiązuje post ścisły i abstynencja

 

Dobiegniew:
Adoracja Jezusa w ciemnicy od godz. 8:00
 
godz. 08:00  – Róża Trójcy Przenajświętszej i Chrystusa Króla
godz. 09:00  – Róża Św. Józefa i Matki Bożej NP
godz. 10:00  – Róża Wniebowzięcia NMP i Św. Ojca Pio
godz. 11:00  – Róża Matki Bożej Fatimskiej i Św. Michała

Liturgia Męki Pańskiej – godz. 18:00
Adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie, przy Grobie Pańskim do godz. 23:00
 
Adoracja:
20:00  -  21:00  - Mieszkańcy ul.: Mickiewicza, Zwycięstwa, Słowackiego, Wodna, Ługowo,
21:00  - 22:00  - Mieszkańcy ul.: Gdańska, Osiek, Asnyka,

godz. 12:00  – Róża Św. Faustyny i Św. Jana Pawła II
godz. 13:00  – Róża Św. Andrzeja Boboli i Św. Stanisława Kostki
godz. 14:00  – Dzieci I Komunijne wraz z Rodzicami
godz. 14:30  – Przygotowujący się do Bierzmowania

Droga Krzyżowa i Koronka do Bożego Miłosierdzia – godz. 15:00
godz. 16:00  – Róża Bożego Miłosierdzia
od godz. 17:00  - do 18:00  - Adoracja indywidualna Dębogóra, Niwy
22:00  - 23:00  - Mieszkańcy ul.: Obrońców Pokoju, Poznańska, Krasickiego, Sławica,
 

WIELKA SOBOTA

Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, przy Grobie Pańskim od godz. 08:00

 
godz. 08:00  – Mieszkańcy ul.: Jeńców Obozu II C, Lubiewko, Ostrowiec, Leśna, Krótka, Nowomłyńska,
godz. 09:00  – Mieszkańcy ul.: Nowy Młyn, Grzmikło, Kubczyce, Sarbinowo, Podlesiec,
godz. 10:00  – Mieszkańcy ul.: Chomętowo, Ługi, Bohaterów Getta,
godz. 11:00  – Mieszkańcy: Mierzęcin, Mierzęcińska, Szpitalna, Batorego
godz. 12:00  – Mieszkańcy ul.: Norwida, Wiśniowa, Dąbrowskiego, Polna,
godz. 13:00  – Mieszkańcy ul.: Wyszyńskiego, Sienkiewicza, Kościuszki, Teatralna, Parkowa, Dembowskiego, Ogrodowa

godz. 14:00  – Mieszkańcy ul.: Tuwima, Wileńska, Słoneczna,
godz. 15:00  – Mieszkańcy ul.: Gorzowska, Akacjowa, Lipowa, ,
godz. 16:00  – Mieszkańcy ul.: Spółdzielcza, Starorynkowa, Ściegiennego, Rybacka,
godz. 17:00  – Mieszkańcy ul.: Grabionka, Słonów, Młynarska, Urszulanka,
godz. 18:00  – Mieszkańcy ul.: Partyzancka, 1 Maja, Szkolna, Kwiatowa, Piękna, Pogodna, Rolewice,
godz. 19:00  – Mieszkańcy ul.: Konopnickiej, Łokietka, Woj. Polskiego, Nadbrzeżna, Chrapów,

 

Błogosławieństwo pokarmów w Dobiegniewie:
godz. 11:00, 12:00, 13:00,

   

WIGILIA PASCHALNA

Przynosimy o przyniesienie ze sobą świec z okapnikami na odnowienie przyrzeczeń Chrztu
 Dobiegniew: Wigilia Paschalna  z poświęceniem ognia i odnowieniem Chrztu Św. – godz. 20:00

 

 

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
Dobiegniew: Eucharystia z procesją rezurekcyjną - 6:00, pozostałe Msze Św. o godz. 10:00, 11:30 i 18:00

w kościołach Filialnych: w Mierzęcinie 8:30 (procesja), Chomętowo godz. 10:30 i Słonów godz. 12:00

 

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY
Msze Święte: 8:30, 10:00, 11:30, 18:00  
Mierzęcin: godz. 9:00, Chomętowo godz. 10:30, Słonów godz. 12:00

 

 

12 kwietnia 2022

Plan adoracji Najświętszego Sakramentu w trakcie Triduum Paschalnego

Parafia pw. św. 

Józefa w Dobiegniewie

transmisja

online