Ogłoszenie o Mszach Św. niedzielnych dla dzieci

25 listopada 2023

Drodzy Parafianie, obecność dzieci jest darem dla Kościoła! Dzieci są członkami naszej wspólnoty i przypominają nam o jej wzroście.

W związku z tym od przyszłej niedzieli (3-go grudnia) zapraszamy dzieci naszej parafii na Eucharystię o godz. 10:00. Przez wspólny śpiew, krótką katechezę i konkursy chcemy jak najlepiej przygotować się do przeżywania Eucharystii oraz zgłębiania jej tajemnic. Szczególnie prosimy rodziców, dziadków oraz starsze rodzeństwo, aby przyprowadzić do kościoła najmłodszych naszych parafian i zachęcić ich do wspólnego uczestniczenia w eucharystii. Pamiętajmy, że to, w jaki sposób traktujemy dzieci w naszym kościele, wpływa na ich stosunek do Kościoła, do Pana Boga i do siebie nawzajem. Sprawmy, aby dzieci poczuły się w domu Bożym jak w domu rodzinnym.