Ogłoszenia parafialne 31.03.2024 r.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartki od godz. 17.00

Wielkie Bóg zapłać Wszystkim, którzy przygotowali całonocną adorację Pana Jezusa w grobie.

Bóg zapłać za nocną adorację  Pana Jezusa w Wielki Piątek i  w Wielką  Sobotę. Dziękujemy bardzo za
  modlitwę oraz za przygotowanie, poinformowanie i zachęcenie tak wielu naszych Parafia do modlitwy.
  Serdeczne Bóg zapłać Chórowi i Służbie Liturgicznej Ołtarza.

Zachęcamy bardzo do włączenia się do Chóru, Scholii i do służby przy Ołtarzu w naszych kościołach.

*Trwa Nowenna przed Świętem Bożego Miłosierdzia

* Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę i Litania do św. Józefa we wtorek o godz. 17.50

* W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca oraz odwiedziny chorych.

Ks. Arkadiusz chorych odwiedzi w sobotę 06 kwietnia.

* W Pierwszą Sobotę Miesiąca Różaniec o godz. 17.30, Masza Święta wynagradzająca oraz  rozmyślanie.

* Dzisiaj zmiana tajemnic Żywego Różańca i spotkanie  po Mszy Św. 11.30.

Za tydzień II Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego oraz  Międzynarodowe Święto Caritas.

W poniedziałek 8 kwietnia uroczystość Zwiastowanie Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Okazja do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Caritas naszej diecezji.

Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy złożyli ofiarę dla Pogorzelców. W najbliższym czasie ofiarę  przekażemy poszkodowanym.

Wielkie Bóg zapłać za składane ofiary na potrzeby naszej parafii.

Dziękujemy też Parafianom i innym Ofiarodawcom, którzy przekazali ofiary indywidualnie oraz wpłacili na nasze konto parafialne 64 1240 3637 1111 0010 1485 5255

Wszystkich naszych Ofiarodawców zawierzamy św. Józefowi.

Zachęcamy bardzo do czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu w „Gościu” –  „Nie ma Go tu”, oraz co dalej z klauzulą sumienia”. W „Niedzieli” – „Ja jestem Zmartwychwstanie i Życie” oraz: „To będą dobre święta”.

W prasie katolickiej znajdziemy wiele wartościowych i ciekawych artykułów o Kościele, świecie, Ojczyźnie i naszej diecezji.

30 marca 2024