transmisja
online
Parafia p.w. św. Józefa
w Dobiegniewie
* Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz.17:00.
* Okazja do spowiedzi przed Mszą Świętą oraz w czwartki w czasie adoracji.
* Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę oraz Litania do św. Józefa we wtorek.
* W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca oraz odwiedziny chorych.
* W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godz. 17:30. Po Mszy Świętej wystawienie
Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
* W Pierwszą Sobotę Różaniec o godz. 17:30. Msza Święta wynagradzająca i rozmyślanie.
* W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic żywego różańca. Spotkanie po Mszy Świętej o godz.11:30
W środę 01 października we wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w Kościele pw. Chrystusa Króla w Dobiegniewie każdego dnia o godz.17:30. Zachęcamy też do wspólnego odmawiania Różańca w kościołach filialnych, przy krzyżach, kapliczkach, w domach i mieszkaniach.
Dnia 01 października 2025 roku środa po Mszy Świętej wieczornej odbędzie się w salce parafialnej spotkanie Parafialnego Zespoły Caritas w Dobiegniewie. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych wolontariuszy oraz osoby pragnące wspomagać działania na rzecz osób potrzebujących. Spotkania odbywać się będą cyklicznie w pierwszą środę miesiąca. Zapraszamy.
Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Dobiegniewie zaprasza na III Pieszą Pielgrzymkę z Kościoła pw. Chrystusa Króla w Dobiegniewie do Kościoła pw. Matki Bożej Różańcowej w Słonowie, w niedzielę 12 października o godz.10:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do pielgrzymowania i uczestnictwa we Mszy Świętej na zakończenie pielgrzymki Msza Święta w kościele Matki Bożej w Słonowie o godz. 12.00.
Parafia pw. Św. Franciszka z Asyżu w Strzelcach Krajeńskich zaprasza narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa na kurs przedmałżeński, który potrwa od 6 do 12 października. Kurs obejmuje cykl katechez i rozmów, które pomogą w dobrym przygotowaniu się do życia małżeńskiego i rodzinnego. Uczestnictwo w kursie zakończy się otrzymaniem zaświadczenia wymagającego przy zgłoszeniu ślubu
w parafii. Informacje i zgłoszenia drogą internetową. Szczegóły www.franciszekstrzelce.pl
Bóg zapłać za ofiary składane u św. Antoniego dla potrzebujących. Dziękujemy bardzo Parafianom i innym Ofiarodawcom, którzy przekazali ofiary indywidualnie, w kopertach oraz wpłacili na nasze konto parafialne 64 1240 3637 1111 0010 1485 5255
Dziękujemy też wszystkim, którzy składają ofiary i pomagają w sprzątaniu powierzonych nam świątyń. Wszystkich naszych Ofiarodawców zawierzamy św. Józefowi i św. Antoniemu.
Zachęcamy bardzo do nabycia i czytania prasy katolickiej.
Najlepsze życzenia składamy jubilatom i solenizantom tego tygodnia.
Projekt & wykonanie: Krzysztof Polanowski
Parafia Dobiegniew © 2024
Autorzy zdjęć użytych na stronie: Klaudia Ajryś,
Jakub Sawicki, Marcin Południewski
Parafia pw. św. Józefa w Dobiegniewie
ul. Staszica 6
66-520 Dobiegniew
tel.: 95 761 10 11