Ogłoszenia parafialne 12.05.2024 r.

* W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
* Zapraszamy każdego dnia na Nabożeństwa Majowe o godz. 17.30.
* Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartki od godz.17.00
* Zwykle okazja do spowiedzi przed Mszą Świętą oraz w czwartki w czasie adoracji.
* Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę i Litania do św. Józefa we wtorek godz.17.50
* W poniedziałek 13 maja wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy. Różaniec o godz. 17.30 i po Mszy Świętej procesja z figurą Matki Bożej.
* W czwartek wspomnienie św. Andrzeja Boboli, męczennika i patrona Polski.
W naszej parafii przechowujemy i relikwie św. Andrzeja Boboli. Po Mszy Świętej uczczenie relikwii.
* W piątek 10 maja rozpoczęliśmy Nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego. O dary Ducha Świętego modlimy się na zakończenie Nabożeństwa Majowego.
* W piątek 17 maja po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.
* Spotkanie bierzmowanych w sobotę 18 maja o godz. 11.00 w salce. W tych dniach pamiętajmy o dzieciach przygotowujących się do Pierwszej Spowiedzi i Pierwszej Komunii Św.

Dziękujemy bardzo Parafianom i innym Ofiarodawcom, którzy w każdą niedzielę i święta składają ofiary na tacę oraz wpłacają na konto parafialne 64 1240 3637 0010 1485 5255 Wszystkich naszych Ofiarodawców zawierzamy św. Józefowi. Dziękujemy też wszystkim, którzy składają ofiary na sprzątanie Kościoła pw. Chrystusa Króla i tym, którzy troszczą się o wszystkie powierzone nam świątynie.

Dziękujemy za udział w ubiegłą niedzielę w Apelu Jasnogórskim przy kościele pw. Chrystusa Króla w Dobiegniewie. Serdecznie zapraszamy na dzisiejszy Apel Jasnogórski o godz. 21.00 do wspólnej modlitwy.

Aby rozbudzać w dzieciach i młodzieży gorącą miłość oraz szacunek do Matki Bożej ogłaszamy w naszej parafii konkurs plastyczny pod nazwą „Maryja – Królowa Polski i świata”. Do wygrania są atrakcyjne nagrody rzeczowe. Szczegóły oraz regulamin znajdują się na tablicy pod chórem, stronie parafialnej oraz na Facebooku.

Zachęcamy bardzo do czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu w „Gościu” o oczyszczeniu Kościoła oraz bardzo poruszający artykuł: „Czy ktoś podmienił Siostrę Łucję z Fatimy?” W „Niedzieli” przeczytamy o czytaniu Pisma Świętego - „Usłyszeć co mówi Bóg” oraz „Co oznacza Wniebowstąpienie”.

11 maja 2024