Ogłoszenia parafialne 10.03.2024 r.

* Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartki od godz. 17.00

* Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę i Litania do św. Józefa we wtorek o   godz. 17.50

* W piątek” Droga Krzyżowa” o godz. 16.30 dla dzieci i młodzieży z Komunią Św. na zakończenie,

* Dla wszystkich parafian „Droga Krzyżowa” godz.17.30.

* W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.15 Gorzkie Żale z rozważaniem pasyjnym.

Serdecznie zapraszamy. Taca w czasie nabożeństwa jest przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu.

* Bardzo prosimy rodziców, chrzestnych i katechetów by zachęcili dzieci i młodzież i uczestniczyli wraz z nimi.

Rozpoczynamy wielkopostne rekolekcje parafialne.

Wszystkich prosimy o modlitwę za naszą Parafię, za wszystkich Parafian oraz za naszego

Rekolekcjonistę – Ojca Sebastiana - Misjonarza Oblata Maryi Niepokalanej.

Dobrego Miłosiernego Boga prosimy o błogosławiony czas rekolekcji świętych oraz o dobrą spowiedź wielkanocną dla wszystkich.

Naszych Chorych bardzo prosimy o modlitwę, zachęcamy też do wysłuchania nauk rekolekcjach korzystając z kamery internetowej w naszym kościele pw. Chrystusa Króla.

Zawsze warto pamiętać, że mogą to być ostatnie rekolekcje w naszym życiu.

Szczegółowy program rekolekcji znajdziemy na stronie parafialnej i w gablotce z ogłoszeniami.

Wielkie Bóg zapłać za składane ofiary na potrzeby naszej parafii.

Dzisiaj wszystkich prosimy o modlitwę i ofiarę na tak zwaną „cichą tacę”.

Dziękujemy Parafianom i innym Ofiarodawcom, którzy przekazali ofiary indywidualnie oraz wpłacili na nasze konto parafialne: 64 1240 3637 1111 0010 1485 5255

Są już dostępne duże świece Caritas na stół wielkanocny w cenie 20 zł.

Kupując świecę wspieramy ubogich i potrzebujących.

Wszystkich naszych Ofiarodawców zawierzamy św. Józefowi.

Zachęcamy bardzo do czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu w „Gościu” o kobietach w Kościele – „Geniusz kobiety w nauczaniu Kościoła znaczy bardzo wiele.”

W „Niedzieli” tekst „Nowenny w intencji Ojczyzny”, oraz inicjatywa „Post dla Jezusa” – modlitwa i post powinny towarzyszyć ważnym decyzjom w naszym życiu.

W prasie katolickiej znajdziemy też wiele wartościowych i ciekawych artykułów o Kościele, świecie,

Ojczyźnie i naszej diecezji.

09 marca 2024