Ogłoszenia parafialne 09.06.2024 r.

* Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartki od godz.17.00
* Zwykle okazja do spowiedzi przed Mszą Świętą oraz w czwartki w czasie adoracji.
* Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę i Litania do św. Józefa we wtorek o godz.17.50.

* Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.

W czwartek13 czerwca wspomnienie drugiego objawienia Najświętszej Maryi Panny z Fatimy. Różaniec o godz. 17.30 i po Mszy Świętej procesja z figurą Matki Bożej.

W piątek 14 czerwca przypada dzień urodzin Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego a w niedzielę

16 czerwca rocznica sakry biskupiej.

Dziękujemy bardzo Parafianom i innym Ofiarodawcom, którzy w każdą niedzielę i święta składają ofiary na tacę  oraz wpłacają na konto parafialne 64 1240 3637 0010 1485 5255 Wszystkich naszych Ofiarodawców zawierzamy św. Józefowi.

Dziękujemy też wszystkim, którzy składają ofiary na sprzątanie Kościoła pw. Chrystusa Króla i tym, którzy troszczą się
o wszystkie powierzone nam świątynie.

Zachęcamy bardzo do czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu w „Gościu” - „Serca Jezusa i Maryi – kult na nowe czasy” oraz „ Przemalowane obrazy Miłosiernego” W „Niedzieli” – „ Obrońcy życia rosną w siłę” oraz „ List papieża Franciszka do proboszczów” i „ Fenomen Karoliny”.

08 czerwca 2024