Ogłoszenia parafialne 07.04.2024 r.

* Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartki od godz. 17.00

* Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę i Litania do św. Józefa we wtorek o godz. 17.50

* Dzisiaj zmiana tajemnic Żywego Różańca i spotkanie  po Mszy Św. 11.30.

* W piątek 12 kwietnia spotkanie Przyjaciół Paradyża po Mszy Świętej wieczornej.

* 5 maja planowana jest pielgrzymka do Paradyża. Zachęcamy bardzo. Zapisy w zakrystii.

Dzisiaj II Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego oraz  Międzynarodowe Święto Caritas.

Po Mszy Św. zbiórka do puszek na potrzeby Caritas naszej diecezji.

O godzinie 15.00 w Godzinie Miłosierdzia zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W poniedziałek 8 kwietnia uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Okazja do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

W przyszłą drugą niedzielę miesiąca – bardzo prosimy o szczególną modlitwę oraz ofiarę na tzw. „cichą tacę” przeznaczoną na prace konserwatorskie i remontowe,

Dziękujemy bardzo wszystkim Ofiarodawcom, którzy przekazali ofiary indywidualnie oraz wpłacili na nasze konto parafialne 64 1240 3637 1111 0010 1485 5255

Wszystkich naszych Ofiarodawców zawierzamy św. Józefowi.

Zachęcamy bardzo do czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu w „Gościu” - „Nadzieja dla grzeszników – Dzienniczek św. Faustyny przynosi otuchę i skłania do nawrócenia”, mało znane faktu dotyczące powstania „Dzienniczka” św. Faustyny oraz „Jak rozmawiać o aborcji”.

W „Niedzieli” – „Fenomen Łagiewnik – rozmowa z rektorem sanktuarium oraz o Narodowym Marszu Życia w Warszawie -14 kwietnia.

06 kwietnia 2024