Ogłoszenia parafialne 05.05.2024 r.

* W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
* Zapraszamy każdego dnia o godz. 17.00 na Nabożeństwa Majowe.
* Najświętszego Sakramentu w czwartki od godz.17.00
* Zwykle okazja do spowiedzi przed Mszą Świętą oraz w czwartki w czasie adoracji.
* Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę i Litania do św. Józefa we wtorek o godz.17.50
* Dzisiaj zmiana tajemnic żywego różańca. Spotkanie po Mszy Świętej o godz.11.30.
* Odwiedziny chorych w piątek 10 maja.
* 10 maja rozpoczynamy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego.
* W przyszłą drugą niedzielę miesiąc, bardzo prosimy o szczególną modlitwę oraz ofiarę na tzw. „cichą tacę” przeznaczoną na prace konserwatorskie w naszej parafii. W tych dniach pamiętajmy o dzieciach przygotowujących się do Pierwszej Spowiedzi i Pierwszej Komunii Św.

W środę uroczystość św. Stanisława Biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

Dziękujemy bardzo wszystkim Ofiarodawcom, którzy złożyli ofiary na tacę oraz wpłacili na konto parafialne konto 64 1240 3637 0010 1485 5255. Wszystkich naszych Ofiarodawców zawierzamy św. Józefowi. Dziękujemy też wszystkim, którzy składają ofiary na sprzątanie Kościoła pw. Chrystusa Króla i tym, którzy sprzątają wszystkie powierzone nam świątynie.

W każdą niedzielę maja o godzinie 21.00 chcielibyśmy wspólnie odśpiewać Apel Jasnogórski gromadząc się wraz z dziećmi i młodzieżą pod Kościołem Chrystusa Króla w Dobiegniewie.  Gorąco wszystkich zapraszamy – niech ta piękna tradycja nie zanika i na nowo rozbudza  w nas zaufanie i oddanie Niepokalanemu Sercu Maryi.

Aby rozbudzać w dzieciach i młodzieży gorąca miłość oraz szacunek do Matki Bożej chcemy ogłosić w naszej parafii konkurs plastyczny pod nazwą „Maryja – Królowa Polski i świata”. Do wygrania są atrakcyjne nagrody rzeczowe. Szczegóły oraz regulamin znajdują się na tablicy pod chórem, stronie parafialnej oraz na Facebooku.

Zachęcamy bardzo do czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu w „Gościu” Czesław Lang i inni o Matce Bożej, Zamach w olimpijskiej wiosce oraz czy Żelazna kopuła zapewni nam bezpieczeństwo W „Niedzieli” – „ Wierni naszej Królowej” oraz „Jak być seniorem i przeżyć?”.

04 maja 2024