Ogłoszenia parafialne 04.02.2024 r.

* Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek od godz.17.00 do 18.00

* We wtorek Litania do św. Józefa a w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz.17.50

* Dzisiaj  zmiana tajemnic Żywego Różańca i spotkanie dla Róż po Mszy Św. o godz. 11.30

* W niedzielę 11 lutego Światowy Dzień Chorych.

Po Mszy Św. o godz. 11.30 możliwość przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych.

* W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.

W przyszłą - drugą niedzielę miesiąca - bardzo prosimy o szczególną modlitwę oraz ofiarę na tzw. „cichą tacę” przeznaczoną na prace konserwatorskie i remontowe.
Dziękujemy bardzo wszystkim naszym Ofiarodawcom, którzy regularnie składają ofiary na tacę, indywidualnie, w kopertach oraz wpłacili na konto parafialne  64 1240 3637 1111 0010 1485 5255

Bóg zapłać  też za ofiary i pomoc w sprzątaniu Kościoła pw. Chrystusa Króla i św. Józefa w Dobiegniewie oraz  kościołów filialnych w Mierzęcinie, Chomętowie i Słonowie.

Zachęcamy bardzo do nabycia i czytania prasy katolickiej, również z myślą o chorych czy poszukujących, którym możemy przekazać przeczytany egzemplarz.

W  „Niedzieli” „Trudne czasy wymagają większej wiary” oraz „Czy Bóg musi nas sądzić?”

W „Gościu” polecamy artykuł: „Po co nam konsekrowani?” oraz słowa papieża Franciszka: „Z diabłem się nie negocjuje.”

W każdym numerze „Gościa” i „Niedzieli” znajdziemy też informacje z życia naszej diecezji.

03 lutego 2024