Ogłoszenia parafialne 02.06.2024 r.

* Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartki od godz.17.00
* Zwykle okazja do spowiedzi przed Mszą Świętą oraz w czwartki w czasie adoracji.
* Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę i Litania do św. Józefa we wtorek o godz.17.50.

* W tym tygodniu pierwszy czwartej i piątek miesiąca oraz odwiedziny chorych.

* Dzisiaj zmiana tajemnic żywego różańca. Spotkanie po Mszy Świętej o godz.11.30.

*Dzisiaj zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opaczności Bożej.

Trwa tradycyjna Oktawa Bożego Ciała. Po Mszy Św. wieczornej Nabożeństwo Czerwcowe i procesja eucharystyczna dookoła kościoła. W tym roku dodatkowo w niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.00 procesja eucharystyczna wokół kościoła dla dzieci oraz  procesja po Mszy Św. o godz. 11.30 dla wszystkich parafian.

Dziękujemy Wszystkim, którzy w tym roku uczestniczyli w Uroczystości Bożego Ciała. Bóg zapłać za przygotowanie Ołtarzy i procesji w Dobiegniewie i kościołach filialnych w Mierzęcinie, Chomętowie i Słonowie. Cieszymy się i dziękujemy bardzo rodzicom i opiekunom za liczne uczestniczenie dzieci w Uroczystości Bożego Ciała.

Zapraszamy do uczestniczenia w Mszach Świętych w czasie Oktawy do piątku.

W przyszłą drugą niedzielę miesiąca – bardzo prosimy o szczególną modlitwę oraz ofiarę na tzw. „cichą tacę” przeznaczoną na prace konserwatorskie i remontowe w kościołach naszej parafii.

W przyszłą niedzielę Zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.

Dziękujemy bardzo Parafianom i innym Ofiarodawcom, którzy w każdą niedzielę i święta składają ofiary na tacę  oraz wpłacają na konto parafialne 64 1240 3637 0010 1485 5255
Wszystkich naszych Ofiarodawców zawierzamy św. Józefowi. Dziękujemy też wszystkim, którzy składają ofiary na sprzątanie Kościoła pw. Chrystusa Króla i tym, którzy troszczą się o wszystkie powierzone nam świątynie.

Dziękujemy za udział w ubiegłą niedzielę w Apelu Jasnogórskim przy kościele pw. Chrystusa Króla w Dobiegniewie.

Zachęcamy bardzo do czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu w „Gościu” - „Krzyż powinien zostać”, o nawróceniu  Chestertona oraz ważny artykuł o odpoczynku.  W „Niedzieli” – św. Jan Paweł II uczył nas wolności – 45 lat po przebudzeniu kościoła oraz „ Komu zależy, by Europa upadła”.

01 czerwca 2024